Artūras

„Jau daugiau kaip 10 metų bendraujame- tai jau daug ką pasako. Atsakingas požiūris į klientą, žmogiškas bendravimas – kas labai svarbu, rekomenduoju.”

Vytautas

„Pabandžiau, pirmas įspūdis labai geras. Greitai atlikti susiderinti konkretūs darbai ir papildomai apžiūrėjo bei patarė gretutinius dalykus,dėkui už tai:) Manau dar apsilankysiu:)”

Oleksii

„Pats patikimiausias servisas, kuri esu lankes Vilniuje. Ivertina gedimus labai saziningai (kas deja kituose servisuose buna itin retai) ir profesionaliai. Kokybiskai padaro remonta. Maloniai, zmogiskai bendrauja. Tikrai be abejones ir ne tik Facebooke rekomenduoju visiem.”

Algirdė

„Jeigu dar mąstote ir renkatės kam patikėti savo automobilį, tai drąsiai patikėkite jį „Karserviso” komandai. Net jei susiruošiate į darbą, o automobilis nerodo „jokių gyvybės ženklų”, skambinkite ir tikrai sulauksite pagalbos:) Ačiū Tomui ir jo šauniajai komandai:)”

Gintarė

Rekomenduoju Karserviso paslaugas. Profesionalų komanda dirba greitai, kokybiškai, prieš pradedant darbus diagnozuoja visas problemas, informuoja apie sąmatą, o atlikus darbus, nebūna jokių papildomų staigmenų. Jaučiasi, kad sąvininkams nuoširdžiai rūpi jų klientų pasitenkinimas ir darbų kokybė. Rekomenduoja kas ketvirtį ar bent jau pusmetį profilaktiškai patikrinti auto savo pačių saugumui.

Aivaras

Esu praėjęs ne vieną servisą, bet susipažinęs su Tomu, likau ištikimas jo klientas visam gyvenimui. Sąžiningas, patikimas, gyvena automobiliais, todėl yra jų ekspertas – pamato problemos priežastį ten, kur net neįtartum. Arba nenuleidžia rankų, kol galiausiai ją suranda ir išsprendžia. Tomai, esu tau labai dėkingas, kad iki šiol nepapuoliau į situaciją be išeities. Didelės sėkmės visai jūsų komandai.

Eglė

Labai norėčiau parekomenduoti šią įmonę visiems savo draugams ir ypač draugėms. Sutvarkė labai greit, viską paaiško. Žinau kaip yra sunku moterims pačioms be vyrų pagalbos susitvarkyt mašiną, kad taves neapgautų, o tu nelabai išmanai tų reikalų. Tai čia tikrai viską padarys sažiningai ir su kaupu.

Mindaugas

Geras kainos ir kokybės servisas Vilniuje. Teko man ilgai ieškoti audi a4 ABS problemas. Kriepiausi į duagelį servisų Vilniuje ir Kaune, bet niekas nerado, kodėl stabdant, prie 5km/h greičio suveikinėdavo ABS. Karservisas netik surado priežastis, bet ir sutaisė bėdas. Toliau sėkmingai tvarkau įmonės automobilį. Kolkas nusiskundimų nėra. Sutvarko, viską padaro užprieinamą kainą. O ir atsiskaityto galima pavedimu.

Linas

10 metų blaškiausi iš vieno autoserviso į kitą, kol patekau į Karservisą. Ačiū Tomui ir visam kolektyvui, kad pirmą kartą jaučiuosi sąžiningai aptarnautas, neapgautas. Problemos rastos greitai ir labai greitai išspręstos. Parodo, paaiškina, o dabar karantino sąlygomis automobilį perima be kontakto, atsiunčia nuotraukas kur problema, paaiškina kokie sprendimai. Viskas aišku ir skaidru. Ačiū.

Virginija

Kai prieš metus laiko ištiko kraustymosi katastrofa ir reikėjo keisti autoservisą, ieškojau ilgai, klausinėjau rekomendacijų, atsirinkinėjau. Mano kriterijus buvo – aš noriu kokybės ir tiesos už normalius pinigus. Netikiu pigena, bet ir nemanau kad skambus firmos vardas visada garantuoja brangią kokybę. Čia ne tik savininkui Tomui rūpi kaip daromi darbai,čia visai komandai rūpi padaryti gerai. Ką jie ir daro – kalbasi, aiškina, reaguoja į telefoninius skambučius, surašo ką remontavo. Ir !!! niekada, jokio žodžio, apie prieš tai automobilį tvarkiusius meistrus.

Rokas

Gerb. Tomas Mareckas ir mechanikų komanda man jau yra gana seniai pažįstama, buvo tvarkomas, remontuojamas ne vienas automobilis. Kai kurie darbai buvo, sakyčiau, net originalūs, sprendimai buvo priimti techniškai racionaliai ir rezultatas buvo tik pliusinis. Beje, kalbant apie organizuotumą, darbų atlikimo spartą ir kokybės santykį, galiu patvirtinti, kad, kaip sakoma – 10 balų iš 10-ies. Be to teikiamos konsultacijos telefonu, kai reikia pagalbos kitame mieste (prašiau atvežti ratus) – buvo padaryta greitai ir su patikra. Taigi šia komanda pasitikėti galima pilnai. Taigi: seni klientai tai jau žino, o naujiesiems – PILNA 100 PROCENTINĖ REKOMENDACIJA. Turit bėdų? – sėskite į savo auto ir pirmyn į KARSERVISĄ. PIRMYN – GAZAS DUGNAS.

Edvinas

JEIGU IEŠKAI PATIKIMO MEISTRO, SVEIKUNU KA TIK RADAI! Tokie mano jauemai po kiekvieno apsilankymo. Patikimas ir atsakingas požiūris į darbą ir klientą. Kas kart kartu apeiname automobilį, apžiūrime gedimus, aptariame tuos kurie greit pasirodys ir viskas atliekama operatyviai ir kokybiškai. Kai pasiemu savo automobilį žinau jog galiu būti ramus atliktu darbu. Padėkoju meistram už atliktą darbą ir su šypsena išriedu į Vilniaus gatves, ir nebaisu ir į pajūri lėkti su savo automobiliuku. 10 iš 10.

Romas

Jei norite saugiai važiuoti savo automobiliu, rekomenduoju pasinaudoti automobilio patikra prieš jį įsigyjant arba profilaktiškai KARSERVISE. Tomas – profesionalas savo srityje. Klientui jis pataria bei pasiūlo geriausią sprendimo variantą ir kartu su KARSERVISO meistrų komanda operatyviai ir profesionaliai pašalina automobilio gedimus. Esu labai dėkingas.

Ramunė

Aukštos klasės servisas. Čia dirba profesionalūs meistrai. Visada pagelbėjo kas be nutiktų. Gali palikti savo mašiniuką ir žinai, kad viskas bus labai gerai. Jau daug metų naudojamės šio serviso paslaugomis ir dar niekada nenuvylė. Ačiū.

Tadas

Aš pas Tomą jaučiuosi kaip 5 žvaigždučių viešbutyje. Jis man tiek yra padėjęs pačiose bjauriausiose situacijose. Po velnių, čia tas žmogus, kurį naktį prikeltas gali rekomenduoti!!! Ir aš visiškai rimtai. Ištiko bėda, jis broliai ir seserys, visuomet pagelbės. Ir pas jį nėra neatsakytų ar netikslių diagnozių. Žmogus, kuris jaučia auto sielą, nustato jos negalavimus iš ilgametės patirties ir/ar su high tech įranga. Jis kaip tas daktaras iš LRT, mašininis Unikauskas.

Egidijus

Kai žmogaus aistra yra automobiliai- tai ir požiūris į darbą profesionalus. Įmonių autoparko priežiūros darbus galima patikėti tik profesionalams, jei tavo įmonė laikosi kiek įmanoma aukštesnių kokybės standartų. Rekomenduoju tik profesionalus- Karservis!

Audronė

Puikus servizas. Esu labai patenkinta kokybe, greičiu ir aptarnavimu. Labai džiaugiuosi, lad jis atsirado mano gyvenime. Jei kas nutinka, žinau kad šis servizas pilnai viskuo pasirūpins. Ačiū Jums labai, kad esate ir rūpinates savo klientais.

Mantas

Šaunus servisas, tvarkausi jau ne vieną automobilį jame daugiau nei 10 m. niekada nepavedė, visada randa laiko klientui, palieki auto ramia galva ir viską sutvarko, dėl visko tariasi su auto savininku, jokių pokštų nebuvo. Ačiū.

Galbūt ir Jūs norėtumėte pasidalinti savo nuomone apie UAB „Karservisas” darbą. Laukiame Jūsų komentarų ir atsiliepimų žemiau pateiktoje formoje.