Kviečiame susipažinti su šauniuoju UAB „Karservisas” penketu . Mes darome viską, kad kuo daugiau tvarkingų automobilių išriedėtų į gatves ir būtų vis daugiau patenkintų klientų. Esame Kaip kumštis , todėl kiekvieną automobilį remontuojame kaip sau.

Tomas

Direktorius, techninis konsultantas

Nuo vaikystės neatsiejamas nuo automobilių, bei fotografijos. Aukštasis transporto inžinieriaus išsilavinimas. Teko versti techninius straipsnius apie automobilių variklių remontą iš anglų kalbos. Virš 20 metų automobilių remonto patirtis. Vilniuje pradėjęs 2009 metais dirbti savarankiškai automobilių remonto srityje, 2019 metais įkūriau UAB Karservisas ir subūriau patikimą ir kompetetingą komanda, su kuria dabar ir darbuojamės.

Tomas

Vadybininkas

Dar būdamas moksleiviu buvau pagalbininkas savo tėčiui automobilių detalių prekyboje. Įgijau aukštąjį inžinerinės vadybos bakalaurą. Praktikos užsienyje metu įgytos anglų kalbos žinios pasitarnauja bendraujant su užsienio klientais. Nuo 2009 metų patirtis serviso vadybos ir darbų organizavimo veikloje bei bendravime su serviso komanda ir klientais.

Kęstas

Automechanikas

Turintis automechaniko patirtį nuo 2009 metų. Baigęs VGTU saugos inžineriją. Komandoje dirba nuo 2012 metų. Prijaučiantis japoniškiems automobiliams. Visada atsakingai ir neskubėdamas atlieka automobilių remonto darbus.

Sergej

Automechanikas

Turintis automechaniko patirtį nuo 1993 metų. 2008 metais baigęs Vilniaus technikos kolegiją, mechaninių technologijų inžineriją. Komandoje dirba nuo 2015 metų. Kaip buvęs karinės sistemos dabuotojas, nepriekaištingai atliekantis automobilių remonto darbus.

Dainius

Automechanikas

Turintis automechaniko patirtį nuo 2012 metų. Baigęs Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklą. Dirbęs Didžiojoje Britanijoje, Mercedes atstovybėje, Citroen atstovybėje. Komandoje dirba nuo 2019 metų. Patikimai ir atsakingai atliekantis visus automobilių remonto darbus.